RnA ReSet ReMyte mineraalained - miks parimad?

RnA ReSet ReMyte mineraalained - miks parimad?

RnA ReSet ReMyte mineral solution on 12 mineraalaine lahus, mis on mõeldud selleks, et taastada efektiivselt inimkeha mineraalainete puudujääke ja aidata tasakaalustada elektrolüütide taset kehas.

ReMyte erineb teistest turul saada olevatest mineraalainete toidulisanditest selle poolest, et see on 98-100% keha poolt omastatav. Seetõttu võib mineraalainete tase lahuses olla madal, see ei ole kehale ohtlik ning on sellegi poolest väga efektiivne, sest mineraalained imenduvad rakutasandil.

ReMyte mineraalainete lahuse töötas välja USA tunnustatud arst ja loodusravi ekspert Dr Carolyn Dean. Dr. Dean on pühendanud 45 aastat mineraalainete, eriti magneesiumi uurimisele ning kirjutanud üle 20 raamatu ja lugematul hulgal teadusartikleid mineraalainete olulisusest.

Oma aastatepikkuse töö tulemusel nägi ta, kui paljusid kroonilisi haigusi ja vaevusi põhjustab mineraalainete, eriti magneesiumi puudus inimese kehas. Ta lõi esmalt unikaalse ja väga tõhusa magneesiumi lahuse ReMag, mis on aidanud kümnetel tuhandetel inimestel üle maailma oma tervist parandada.

Seejärel kasutas ta sama tehnoloogiat, et luua 12 mineraalaine tasakaalustatud segu ReMyte, mis on täna maailmas üks efektiivsemaid tarbijatele saadaval olevaid mineraalainete lahuseid.

RnA ReSet ReMyte mineral solution - miks peetakse seda parimaks mineraalainete lahuseks?

RnA ReSet ReMyte mineral solution mineraalainete lahust peetakse üheks parimaks turul saada olevaks elektrolüütide lahuseks, kuna see imendub pea 100%-liselt ja rakutasandil. 

Täielik imendumine on saavutatud sellega, et kõigi kaheteist lahuses oleva mineraalaine ioonid on stabiliseeritud ning nende osakesed viidud pikomeetrites mõõdetavateks imeväikesteks silmaga nähtamatuteks osadeks, mis imenduvad otse rakkudesse.

Stabiilsed ja pikomeetri suuruses mineraalainete ioonid tagavad, et mineraalained pääsevad organismis seedetraktist läbi otse rakkudesse ja hakkavad toimima just selles kohas ja hetkes, kui vaja.

ReMyte mineraalainete lahuse osakesed on pikomeetri suurused ehk väga väikesed. Imeväike mõõt pikomeeter vastab 0.000000001 millimeetrile, mis on isegi väiksem kui üks elektron. Seda näeb vaid spetsiaalse mikroskoobiga.

Tänu sellele, et mineraalained on lõhustatud nii väikesteks osakesteks, suudavad nad liikuda läbi rakumembraanide ja imenduda täielikult organismi kudedesse ja organitesse.

Kui mineraalainete osakesed on liiga suured, võivad need jääda kinni seedetrakti seintele või ei saa läbi rakumembraanide imenduda. See võib piirata nende kasulikkust organismis. Seetõttu on paljude turul saadaval olevate mineraalainete toidulisandite efektiivsus tunduvalt madalam, kui ReMyte’l.

Tänu sellele, et mineraalained saavad täielikult imenduda, võib mineraalainete sisaldus ReMyte lahuses olla madal, sellega on vähendatud ka potentsiaalset toksilisust. Samas muudab täielik imendumine ReMyte’i väga efektiivseks.

Millised mineraalained ja elektrolüüdid ReMyte koostises on?

ReMyte koosneb 12 erinevast mineraalainest, mis on vajalikud inimkeha normaalseks talitluseks. ReMyte lahuse koostises on järgmised mineraalained ja elektrolüüdid, mis on siin välja toodud soovituslikus päevases ReMyte annuses, ehk ¾ teelusika (3,7ml) suuruses koguses:

 • Boor 750 mcg
 • Kaltsium 31 mg
 • Kroom 60 mcg
 • Vask 300 mcg
 • Jood 75 mcg
 • Magneesium 31 mg
 • Mangaan 300 mcg
 • Molübdeen 11 mcg
 • Kaalium 49 mg
 • Seleen 40 mcg
 • Naatrium 15 mg
 • Tsink 3 mg

Kõik 12 mineraalainet toimivad lahuses sünergiliselt koostöös ja toetavad üksteist, et saavutada igaühe parim toime. Vaatame lähemalt, milleks iga mineraalaine eraldi meile kasulik on.

Boor

Boori esineb kehas enamasti kolmes kohas – luudes, kilpnäärmes ja põrnas. Boor parandab kaltsiumi imendumist ja suhtleb magneesiumi ja D-vitamiiniga luutiheduse säilitamiseks, suunates kaltsiumi luudesse ja kõhredesse. Samuti aitab see suurendada meie lihasmassi ja jõudu, vähendades samal ajal keharasva.

Kaltsium

Kaltsium on oluline luude ja hammaste tugevuse ja arengu jaoks. On ka teada, et kaltsiumi reguleerib ja kontrollib magneesium. Kaltsium on oluline impulsside edastamiseks närvi- ja lihasrakkudes, sh südamelihase rakkudes.

Sellegipoolest ei suuda kaltsium seda lubadust täita ilma magneesiumi tasakaalustava toimeta. Magneesium avab rakud, et mõõta vajalik kaltsiumi kogus ja pärast seda, kui lihaste või närvide töö on tehtud, juhib magneesium liigse kaltsiumi rakust välja.

Kroom

Kroom aitab tasakaalustada nii liiga kõrget kui ka liiga madalat veresuhkrut. Kroom mõjutab süsivesikute ainevahetust ja osaleb ka aminohapete, rasvade ja nukleiinhapete (RNA ja DNA ehitusplokid) metabolismis.

Vask

Vask on oluline punaste ja valgete vereliblede moodustumisel. Seda on leitud enamikes antikehades. Vask on ka vajalik näiteks juuste värvi ja tekstuuri loomiseks ning see vastutab naha elastsuse eest, tootes elastiini, mis seostub sidekoes kollageeniga.

Jood

Jood on peamine kilpnäärme talitluseks vajalik mineraalaine. Võib isegi öelda, et kilpnääre ei tööta ilma joodita.

Magneesium

Magneesium on inimese kehale üks olulisemaid mineraalaineid, mis vastutab ligi 80% kõikide keha ainevahetuslike funktsioonide, sealhulgas südame, lihaste ja närvisüsteemi õige toimimise eest. Magneesium vastutab ka pea 1000 kehasisese ensüümi töö eest.

Mangaan

Mangaan on vähemtuntud mineraalaine, mida leidub Sinu kehas vaid 20-40mg. Mangaan aitab kaasa rasvade, valkude ja süsivesikute ainevahetusele. See aitab kaasa ka kollageeni moodustumisele, eriti luudes, kõhredes ja nahas.

Molübdeen

Molübdeen on vajalik mineraal paljude oluliste keemiliste protsesside toimimise jaoks kehas. See töötab koos ensüümisüsteemidega, mis toetavad toksiinide väljutamist kehast.

Kaalium

Kaalium on inimkehas sisalduselt kolmas element kaltsiumi ja fosfori järel. 98% kaaliumi leidub rakkude sees. Koos naatriumiga aitavad nad luua ja juhtida elektrilisi impulsse lihasrakkudes ja närvides.

Seleen

Seleeni on samuti meie kehas vähe, ainult 10-30mg. Seleenium töötab koostöös teiste mineraalainetega. Näiteks on selgeks tehtud, et süda vajab oma töös nii magneesiumi kui ka seleeniumi, nii ka mitmed teised organid. 

Naatrium

Naatriumi vajab meie keha igapäevaselt koguni 2-3 grammi. See on oluline vedelike reguleerimiseks meie kehas, näiteks higistamisel, mis on meie looduslik õhukonditsioneer.

Tsink

Tsinki sisaldavad ensüümid on kaasatud paljudes ainevahetuse etappides, nagu näiteks vereloomes, DNA, RNA, valkude ja A-vitamiini ainevahetuses, jpm. 

Millist mõju ReMyte tarbimine Sulle võib avaldada?

ReMyte’i tarbinud inimesed tunnevad tihti energiapuhangut, rohkem jõudu, tasakaalu ja rahutunnet. Lahuses olevad 9 mineraalainet toetavad otseselt ka kilpnääret, seega võivad ka kilpnäärme alatalitluse või ületalitluse sümptomid leeveneda.

Kuna inimesed ja nende organismid on erinevad, siis võib ka mineraalainete tarbimisest tuntav mõju olla erinev. Olenevalt sellest, kus Sinu organismis mineraalaine puudus esineb, seal võib tunda ka mõju:

 • Sinu immuunsüsteem suudab paremini võidelda haiguste vastu.
 • Hormonaalsüsteemi sh kilpnäärme töö paraneb.
 • Parem seedimine ja vähem seedehäireid.
 • Tugevamad luud ja hambad.
 • Paremad sportlikud võimed - tasakaalustatud mineraalainete tase organismis võib suurendada vastupidavust, kiirust ja jõudu treeningute ajal.
 • Hea une kvaliteet  ja vähem uneprobleeme.
 • Stabiilne meeleolu - mineraalained võivad aidata reguleerida meeleolu ja emotsioone, vähendades stressi- ja ärevushäirete riski.

Millised on klientide kogemused ReMyte tarbimisega?

Dr. Carolyn Dean on soovitanud oma patsientidel tarbida ühel ajal nii vedelat magneesiumi ReMag kui ka mineraalainete lahust ReMyte ning nende kogemused on järgmised:

Cathy: “Tellisin esmalt ReMag’i ning vähem kui 3 nädalaga kadusid krambid mu jalgades. Suurendasin doosi ning lisasin ReMyte’i ning minu silmalaud ei “tiksunud” enam. Minu vererõhk on taas normaalsel tasemel. Olen 73-aastane ning ei ole ammu ennast nii hästi tundnud.”

Linda: “Olen ReMag’i ja ReMyte’i võtnud umbes 6 nädalat ja tulemused on tõesti muljetavaldavad. Mul on kergem trepist kõndida ja mu lihased tunduvad tugevamad. Lihaseid venitades ei teki enam lihaskrampe. Ma magan paremini ning isegi mu krooniline kaelavalu on kadunud.” 

Dr. Princetta on arst, kes teeb oma patsientidele alati kilpnäärme testi, kui neile RnA Reset tooteid soovitab. Ta on tähele pannud, et patsientidel, kes tarbivad ReMag’i ja ReMyte’i paranevad nii kilpnäärme näitajad kui ka teised tervisenäitajad ning näiteks kaltsiumi tase koronaararteris väheneb lausa sadade punktide võrra.

Üks endine pesapallimängija rääkis, kuidas ta vaevles pidevate jala- ja seljakrampide käes, kuna kaotas trennides ja mängudes higistamisega palju mineraalaineid:

“Ma ei tundnud end oma kehas kunagi hästi. Kuid alates ReMag’i ja ReMyte’i kasutamisest viimase kolme kuu jooksul, ei ole mu keha ennast kunagi paremini tundnud. Mul on ka vähem stressi ja ärevust, kui varem. Tunnen, nagu oleksin jälle oma 20-ndates.”

Need on vaid mõned näited selle kohta, mida inimene võib kogeda, kui tema keha mineraalained on tasakaalus. Tuleb märkida, et mineraalainete mõju kehale võib erineda sõltuvalt inimese individuaalsetest omadustest ja tervislikust seisundist.

ReMyte mineraalaine lahuse manustamine

ReMyte on vedelal kontsentreeritud kujul ning seda tuleb kindlasti veega lahjendada. Soovitatav päevane mineraalaine lahuse kogus on 3,7 ml, mis tuleb segada ühe liitri veega. Mineraliseeritud vesi tuleks ära juua päeva jooksul. Lahust võib tarbida ka koos toiduga.

Kui kasutate toodet esimest korda, siis alustage väiksemast kogusest ja vajadusel suurendage annust järk-järgult. Annust võib päevas manustada kuni kaks 7,5 ml ühe liitri kohta päevas. Manustamise lihtsustamiseks on tootega kaasas mõõtepipett.

ReMyte mineraalainete lahused on saadaval 240 ml või 480 ml suurustes pudelites. 240 ml pudeli hind on 56€ ja 480 ml hind 85€. Tarbides päevas 3,7 ml lahust liitri veega, jagub 240 ml pudelist 65 päevaks ning 480 ml koguni 130 päevaks.

Seega ostes 240ml pudeli, panustad oma tervisesse vaid 0,86 eurot päevas, 480ml pudeli puhul vaid 0,65 eurot päevas, mis on tunduvalt vähem, kui teiste samalaadsete toodete puhul. Arvestades, et rakutasandil imenduv ReMyte on efektiivseim toode turul, siis on see igati väärtuslik investeering Sinu parema tervise nimel.

Mis on mineraalained ja miks sa neid vajad?

Mineraalained on looduslikud elemendid, mis on vajalikud keha paljude oluliste protsesside jaoks, kuid mida keha ise ei tooda. Peamiseks saame vajalikke mineraalaineid toidust või toidulisanditest.

Mineraalained aitavad hoolitseda meie organismi paljude funktsioonide eest, sealhulgas:

 • tervete luude ja hammaste eest,
 • südame ja vereringe tervis,
 • närvisüsteemi funktsioneerimine,
 • ainevahetusprotsessid,
 • hormonaalsed funktsioonid,
 • elektrolüütide tasakaal,
 • immunsüsteemi tugevdamine.

Dr. Carolyn Dean ütleb ka, et mineraalainete vajaliku taseme saavutamine kehas võib aidata leevendada paljusid kroonilisi haigusi, mis seotud näiteks vererõhu, kilpnäärme või lihaskrampidega.

Kuigi me peaksime vajalikud mineraalained saama kätte toidust, siis tänapäeval see kahjuks enam nii ei ole. Muld, milles meie toitu kasvatatakse, ei ole enam nii toitainete- ja mineraalaineterikas ning meie joogiveest filtreeritakse koos kemikaalide ja raskemetallidega välja ka kasulikud mineraalained.

Seega võivad paljud inimesed olla mineraalainete vaeguses isegi siis, kui söövad väga tervislikult, palju rohelist ja mahedat toitu. Mineraalainete omastatavust võivad ka takistada:

 • liigne kohvijoomine,
 • alkoholi tarbimine,
 • suitsetamine,
 • mõned ravimid,
 • mõned antibeebipillid,
 • ka osades toitudes, nt rabarberis ja spinatis leiduvad teatud aine

Mis on elektrolüüdid?

Elektrolüüdid on sisuliselt mineraalained, mis sisaldavad laenguga ioone ehk elektrilaenguga mineraalained, mis on olulised kehas vedeliku tasakaalu hoidmiseks, lihaste kokkutõmbumiseks ja närvisüsteemi funktsioneerimiseks.

Elektrolüütide hulka kuuluvad näiteks naatrium, kaalium, kaltsium ja magneesium, mida sisaldab ka ReMyte mineral solution lahus. Kui elektrolüüdid ei ole tasakaalus, võib see põhjustada dehüdratsiooni, väsimust, lihasvalu, segadust ja muid terviseprobleeme.

Elektrolüütide olulisus sportlastele

Elektrolüütide tase organismis mõjutab ka sportlike tulemuste saavutamist. Elektrolüüdid on keha vedelike olulised koostisosad, mis reguleerivad vee ja soolade tasakaalu organismis. Need ained aitavad säilitada normaalset vedelikutasakaalu ning tagada närvi- ja lihaskonna funktsioonide korrektset toimimist.

Kui keha elektrolüütide tase on liiga madal, võib see mõjutada sportlike tulemuste saavutamist järgmiselt:

 • Väsimus ja energiapuudus, mis võib mõjutada sportlike tulemuste saavutamist ja jõudlust.
 • Krambid - madal elektrolüütide tase võib põhjustada lihaskrampe, mis võivad suurendada vigastuste riski.
 • Vähenenud vastupidavus.
 • Halvem taastumine - võib häirida sportlase taastumist pärast treeningut ja võistlust.

Sportlased peaksid eriti jälgima oma elektrolüütide taset ning vajadusel võtma täiendavaid elektrolüüte sisaldavaid toidulisandeid, et tagada nende keha optimaalne funktsioneerimine ja sportliku soorituse paranemine.

Mineraalained toidus

Kuna keha ei suuda ise mineraalaineid toota, siis saame oma mineraalained toidust, joogist või toidulisanditest. Taimedesse kogunevad mineraalained pinnasest ja neis sisalduvate mineraalainete kogused sõltuvad kasvukohast ja selle väetamisest. Paraku on tänapäeval mineraalained mullas defitsiidis ning ka selles kasvav toit nii palju kasulikke aineid enam ei anna.

Joogivesi sisaldab samuti mineraalaineid ning seega sõltub joogivee mineraalainete sisaldus kohast, kust vesi pärit on. Samal ajal puhastatakse meie joogivett filtritega, mis on mõeldud veest eemaldama kahjulikke ühendeid ja raskemetalle, kuid sellega võetakse veest välja ka kasulikud mineraalained.

Tervise Arengu Instituut toob välja toidud, kus mineraalaineid leidub: 

Kaalium

Kaaliumi leidub taimse päritoluga toitudes: kuivatatud puuviljad ja marjad, pähklid, seemned, maapirn, kartul, redis, kapsas, rohelised köögiviljad, kamajahu, peet, banaan, leib, sõstrad, tomat.

Kaltsium

Piim ja piimatooted (eriti juust), pähklid, seemned, kala (luudega), spinat.

Magneesium

Pähklid, seemned, kama, leib, spinat, kaunviljad, tatar, täisteratooted, sea-, veise- ja kanaliha, banaan, brokoli.

Naatrium

Keedusoola (NaCl) koostises, valmistoidud, juust, leib, konservid, lihasaadused, oliivid, kartulikrõpsud.

Tsink

Maks, liha, kamajahu, seemned, pähklid, juust, leib, kaunviljad, mereannid (krabid, räim), täisteratooted, munad.

Vask

Maks, kakaopulber, liha, kaunviljad, täisteratooted, seemned, pähklid, tatar, leib, lõhe, avokaado, peet, mereannid

Seleen

Parapähkel, maks, kalad ja mereannid, päevalilleseemned, liha.

Jood

Jodeeritud sool, kalad ja teised mereannid, juustud, muna, osad leivad ja jogurtid.

Kokkuvõtteks

RnA ReSet ReMyte mineral solution mineraalainete lahus on hetkel parim turul saadaolev toode mineraalainete puuduse leevendamiseks. Mineraalained toetavad kehas enamikke protsesse, kuid keha neid ise ei tooda. Seega on neid võimalik saada vaid toidust ja toidulisanditest. 

ReMyte lahuses sisalduvad mineraalainete ioonid on stabiliseeritud ning imepisikestes pikomeetri suurustes osakestes, tänu millele jõuavad need seedetraktis kaugemale ning imenduvad pea 100% otse rakkudesse.

ReMyte koosneb 12 kehale vajalikust mineraalainest: boor, kaltsium, kroom, vask, jood, magneesium, mangaan, molübdeen, kaalium, seleen, naatrium, tsink. Mineraalained on kokku pandud parimal viisil, et üksteise toimet toetada ning pakkuda efektiivseimat mõju.

 

Allikad:

https://toitumine.ee/energia-ja-toitainete-vajadused/mineraalained

https://drcarolyndean.com/wp-content/uploads/2022/06/invisible-minerals-part-two-remyte-and-recalcia.pdf

https://www.mdpi.com/2072-6643/12/5/1245

Tagasi blogisse

Kirjuta kommentaar

Kommentaar peab läbima modereerimise.